סוככי מסך

ייצור כל סוגי הסוככים

התקנות בכל חלקי הארץ

סוככי מסך

ייצור כל סוגי הסוככים

התקנות בכל חלקי הארץ

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לסוככי מסך ללא התחייבות!

צור קשר עם נציג 1800-700-702

סוככי מסך

סוככי מסך הינם סוככים אנכיים היורדים מלמעלה לרצפה בזווית של כ-180 מעלות אשר ניתן להתקין מקדמת או מצדי המבנה והם נועדו להצללה ולהגנה מפני הגשם כאחד, לכן ניתן להשתמש בהם לאורך כל עונות השנה ובכך ליצור הפרדה מפני הסביבה גם כדי לא להרגיש במפגעי מזג האוויר וגם בשביל ליצור אווירה של פרטיות ואינטימיות.

 

ישנם סוגים של סוככי מסך הבאים עם מסילות ומנגד גם כאלה שמיוצרים ללא מסילות אותם ניתן להתקין בכל מקום שרק נרצה כמו מרפסת, חצר או בתי עסק והם משמשים כמעין ‘קיר’ החוצץ בין המבנה לסביבתו ובכך מאפשר להרגיש שגם במקום שאיננו בנוי מלבנים או בטון, ניתן להיות רחוקים מן העולם שבחוץ.

אולם לסוג זה של סוככים חיסרון אחד עיקרי והוא שאיננו מונע לגמרי חדירה של רוח או מטר גשם משום שחובה להתקינו במרחק כמה סנטימטרים מן הקיר כדי שנוכל לפתוח ולסגור אותו, אך יש לציין כי אין זו חדירה משמעותית ורוב הסיכויים שכמעט ולא נרגיש בה.

כמה סוגים שונים של סוככי מסך הם אטיקו, ורנדה ומקסי זיפ, המותאמים במיוחד לחצרות בתים פרטיים ומרפסות וניתן לשלבם עם מגוון רחב של סוגי סוככים אשר נועדו להצללה באופן חזיתי כגון: סוככי חלון, סוככי זרועות ומרקיזות

חשוב לדעת

כאשר מתקינים סוכך מסוג מרקיזה ולו רוצים להתאים גם סוכך מסך, חובה להבין כי ניתן להתקינו רק מקדמתה משום צורתה ואף כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום כדי שייתן את חוות דעתו המקצועית בעניין השילוב בין שני הסוגים של הסוככים.

איפה אנחנו עובדים?

אשדוד, אשקלון, באר שבע, קרית גת, דימונה, נתיבות, שדרות, אופקים, ערד, קרית מלאכי.

הסוכך הנכון יכול להיות הפתרון המושלם בעבורכם, אז אלו שעדיין לא ניגשו ליועץ בתחום, מהרו, לקוחות לא יעמדו בחום זמן רב ויבקשו את שירותיכם.

האורחים שבאים אליכם לא ייהנו לשבת בחצר ביתכם תחת השמש המקרינה על עורם בשיא המרץ ואף אתם, לא תוכלו לצאת אף להוריד את הכביסה מהחבל ובוודאי שלא תהינו מישיבה בגינה, במרפסת או בבלקון של ביתכם, שהרי מה נעים יותר מלפטפט בחצר ולדבר עם אורח, שכן או בן משפחה, ואפילו סתם לשבת לבדכם עם קפה או תה, להקשיב לציוץ הציפורים על העצים.

לכן אל תחכו לרגע האחרון וכבר עכשיו תדאגו לעצמכם גם לקיץ הקרוב ואף גם לטווח הארוך.

שיהיה לכולנו קיץ נעים.

בין לקוחותינו:

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

Skip to content