המרכז הישראלי לסוככים

סוככי חלון לעסק לבית

ולמשרד איכות ואחריות!!!

 

המרכז הישראלי לסוככים

סוככי חלון לעסק לבית ולמשרד איכות ואחריות!!!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לסוככי חלון ללא התחייבות!

צור קשר עם נציג 1800-700-702

סוככי חלון

סוככי חלון אשר נועדו להצללת חלונות ווטרינות, משמשים גם להצללת פתחים נוספים והם בנויים באופן כזה המאפשר להם לחסום את קרני השמש באופן חזיתי, שכל זאת נעשה כמובן על ידי שתי זרועות אלומיניום ובהן קפיצים שבעזרתם ניתן לבצע את פעולת המשיכה של הסוכך וכך לקבוע גם את הזווית שבה הוא יגן מפני השמש ואת צורתו המעוגלת.

כיצד מגנים סוככי חלון

לסוככי החלון אין יכולת ליצור זווית ישרה לגמרי בשל שבזווית של כמאה שמונים מעלות לא יגנו מפני השמש ויאפשרו חדירה של קרני אור חזקות ביותר אל תוך הבית ויגרמו לחלון להתחמם, לכן הזווית המקסימלית שסוככים אילו יכולים להגיע אליה היא 170 מעלות.

נוסף על כן הן לא כוללות הגנה בצדיהן, מה שגורם לכמה חסרונות עיקריים כאשר מדובר בהגנה מפני גשם סוער או רוחות חזקות, לכן בעת החורף מומלץ לסגור את הסוכך כדי להגן על הבד שלו ולשמור עליו לאורך השנים, אך גם כדי לא לגרום נזק לזרועות.

יתרון מדהים שיש לסוג זה של סוככי היא האפשרות למשוך אותם יותר ובכך להגן על החלון כמעט לגמרי מה שמאפשר גם הגנה מיטבית ביותר וגם קצת שקט מהשכנים וממבטיהם של עוברי האורח.

שליטה בסוכך נעשית בשתי דרכים עיקריות:

הפתרון הידני- השיטה הישנה אשר בה נעשה שימוש מאות קודמות לפני, הכוללת מנואלה אשר בעזרתה ניתן לקבוע את תזוזת הסוכך בין אם למעלה ואם למטה.

הפתרון החשמלי- שיטה חדשנית יותר אשר הומצאה המאה הזו הכוללת הפעלה באמצעות מנועים חשמליים המאפשרים לשלוט באמצעות שלט על תזוזתו של הסוכך מעלה ומטה.

כמוכן גם ניתן לקבוע את סוג הבד ממנו הסוכך מיוצר.

לסוכך ניתן להוסיף קסטה, קופסאת אלומיניום אשר אליה נאסף הבד בעת תום השימוש, ולה יתרון אדיר בהגנה על הסוכך לאורך שנים ובמראה האסתטי שהיא יוצרת בסביבת החלון, אך היא כוללת גם תוספת כספית.

את סוככי החלון ניתן להתקין גם בחצרות ומרפסות שמש וגם במגוון בתי עסק.

לא הסוכך שחיפשתם? תוכלו לראות סוככים נוספים באתר hhl-g.co.il

בין לקוחותינו:

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

Skip to content