האם ישנם סוככים חשמליים או אוטומטיים?

סוככים חשמליים? עולם פתרונות ההצללה הוא עולם שעבר התקדמות מדהימה בשנים האחרונות, ואם לפני שניים או שלושה עשורים פתרון ההצללה הטוב ביותר שיכולתם להציב בבית היה שמשיה, הרי שהיום יש לכם מגוון רחב של פתרונות הצללה מתוכם תוכלו לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר, הן בהיבט של העיצוב והן בהיבט של רמת השימושיות והפונקציונליות של פתרון ההצללה. הדברים נכונים במיוחד סביב הנושא של סוככים שעבר התפתחות עיצובית, פונקציונלית וטכנולוגית משמעותית בשנים האחרונות.

 

תוכנת מחשב השולטת בסוכך שלכם

אחד הסממנים הברורים ביותר להתפתחות התחום הוא פיתוחם של סוככים חשמליים ואוטומטיים המאפשרים לכם להזיז אותם ולהניע אותם במרחב כרצונכם, לקפל אותם או לפרוש אותם על פי הצורך, והכל באמצעות לחיצת כפתור, ואפילו באמצעות תוכנת מחשב השולטת בהם בהתאם לתנאי מזג האוויר או שעות היממה. כמובן שהדגמים האוטומטיים והמתקדמים ביותר הם דגמים נדירים יחסית ואותם אפשר למצוא בבתי יוקרה ובבתים חכמים בלבד, אבל עדיין באפשרותכם להתקין סוכך חשמלי המאפשר לכם לשלוט בו באמצעות לחיצת כפתור אחת פשוט ממש כמו תריס חשמלי.

1 + 15 =

הזזת הסוכך בהתאם לזווית השמש

השאלה היא מדוע בכלל צריך להזיז את הסוכך על פני המרחב? מדוע לא להתקין סוכך קבוע כמו פרגולת עץ? התשובה היא כמובן שזאת אפשרות אחת, אבל ישנם מקרים רבים בהם האזור שיש להצל הוא אזור הממוקם בצורה כזאת, שהשמש מכה בו לאורך כל שעות היום ובכל שעה מאירה שמש מזווית אחרת. מרבית הדגמים הקבועים לא יוכלו לספק צל מלא לאורך כל שעות האור, אלא אם מדובר בדגמים שגדולים הרבה יותר מאשר השטח שיש להצל.

 

אפשרות לסוכך נייד לא חשמלי

אם אתם רוצים להתקין סוככים בעלי מידות סבירות ועדיין ליהנות מצל מלא, אתם חייבים להיות בעלי יכולת להניע אותם בהתאם לזווית ממנה מכה השמש. סוכך חשמלי מאפשר לכם להניע אותו בכל רגע נתון ובכל היקף נדרש על מנת לקבל צל מלא לחלוטין במתחם הרלוונטי, ולאורך כל שעות האור. אחרי שאמרנו את זה, כדאי לדעת שישנם דגמים שהם גם ניידים אך אינם חשמליים, וגם זאת אופציה שאפשר לבחון.

המומלץ ביותר הוא להתקשר אלינו למרכז הישראלי לסוככים, ולתאם פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות עם איש מקצוע שיוכל לקחת מידות מדויקות, לבחון את שטח ההתקנה ובכך להציע את הסוכך המתאים לשטח שייתן מענה אופטימלי לצורך.

נושאים נוספים מעניינים:

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

דילוג לתוכן