סוככים במרכז

ייצור כל סוגי הסוככים

התקנות בכל חלקי הארץ

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לסוכך שלכם ללא התחייבות!

צור קשר עם נציג 1800-700-702

סוככים במרכז

במרכז הארץ הידוע כשוקק חיים, ישנם מרכזי קניות רבים מאוד ובהם מגוון רחב של חנויות, בתי עסק ומסעדות הפועלים בשעות החמות ביותר ביום תחת השמש הצורבת, מה שמביא לכך שרבים האנשים ההולכים מבתי קפה נהדרים משום שכל מקומות הישיבה בפנים תפוסים ואי אפשר לשבת בחוץ ולאכול, וכאן הסוככים והפרגולות נכנסים לתמונה.

הסוככים והפרגולות שנועדו להצליל מקומות ובכך להגן על יושביהם מפני השמש, הם הפתרון המושלם בשבילכם, בעלי העסקים העובדים ומשרתים לקוחות תחת השמש הקיצית בישראל, אם הינכם זקוקים לסוכך אז הגעתם למקום הנכון.

ראשית כל, סוכך הוא אמצעי הצללה לשם הגנה מן השמש ולשם שמירה על פרטיות ולרוב הוא בנוי מבד בעוד שפרגולה היא מבנה מעץ או מאלומיניום שייעודו הוא להגן מן השמש ובו בזמן גם לייפות את המקום וליצור בו אווירה נעימה ומרגיעה.

סוככים במרכז האפשרויות הקיימות:

מרקיזות – מרקיזה הינה פתרון אידיאלי לכל עונה בשנה, אשר מגנה מפני גשם, סופות וחולות ובמקביל גם מכפה מפני השמש הקופחת על כל היושבים תחתיה. מרקיזה מגיעה במיני גדלים שונים הנבחרים על פי שטח המקום שאותו בחרנו להצליל אולם ניתן לשלוט בכל פעם ברמת ההצללה שלה. מתאימה בעיקר למרפסות ובלקונים.

סוככי זרועות ומסילות – סוככים אילו מכסים שטח נרחב ביותר ומאפשרים ניידות כלומר ניתן לקפלם בסוף השימוש ולהתקין אותם מספר פעמים רב ואף לשלוט ברמת ההצללה שלהם. סוככים אלה דורשים התאמה מיוחדת למקום בו רוצים להתקין אותם ולכן רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע ולקבל הצעות המתאימות לשטח שאותו רוצים להצליל. מתאימים להתקנה בבתי עסק ובחנויות.

סוככי חלונות – סוככים אלה מיועדים לכיסוי שטחים קטנים יחסית ולכן הם מורכבים על החלונות בזווית בה הם חוסמים את קרני השמש ובכך לא מאפשרים להן לחמם את השטח שמתחתם. סוככי חלונות נועדו גם הם למרפסות ולבלקונים והם אינם ניתנים להזזה כלומר הם מקובעים במקומם והתקנתם היא חד פעמית.

כעת לאחר שבחרתם את הסוכך המתאים למקום שאותו אתם רוצים להצליל, בחרו כעת את האזור שבו אתם צריכים שירות: תל אביב, רמת גן, קריית אונו, גבעתיים, פתח תקווה, אור יהודה, יהוד, סביון, בת ים, ראשון לציון, חולון, יבנה.

בכל מקרה של התקנת סוכך או פרגולה ניתן להתייעץ ליתר ביטחון עם איש מקצוע אשר יכול להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר עבור המקום בהשוואה לתקציב שאותו השקעתם על הסוכך תוך התחשבות באופן התשלום.

כעת לאחר שבחרתם את הסוכך והמקום, מהרו להזמין, הקיץ בעיצומו והפתרון הזה יכול להביא לקוחות נוספים אל העסק שלכם, נוחות לכל עובדי העסק שלכם ואף לגרום לנוחות בעוד שאתם ובני ביתכם יושבים במרפסת תחת הסוכך שהתקנתם.

קיץ נעים.

בין לקוחותינו:

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

Skip to content