מרקיזה הנה סוכך מעוצב בצורת רבע עיגול המהווה פתרון הצללה דקורטיבי

מבחר פתרונות הצללה וקירוי הקיימים היום בענף מאפשרים לנו לבחור סוככים מעוצבים במידות שונות ובמגוון רחב של צבעים ובדים לבחירה.
מרקיזה הנה סוכך מעוצב בצורת רבע עיגול המהווה פתרון הצללה דקורטיבי ומשמשת מסעדות חנויות ועסקים מתחומים שונים וכן דיירים בבנייני מגורים
ובתים פרטיים לצורך הצללת מרפסת , כניסה למבנים , הצללת חלון ועוד…

 

למה משמשת מרקיזה?

מרקיזה הנה פתרון הצללה וקירוי יעיל לאורך כל השנה היא עמידה בכל מזג אוויר כשהיא משמשת הגנה בחזית ובצדדים מפני חדירת השמש בעונת הקיץ ומי גשמים בעונת החורף.

ניתן לבחור מרקיזה במגוון רחב של צבעים , הבדים המוצעים לייצור מרקיזה איכותיים במיוחד עם הגנת יו וי ועמידים בפני קרינה וגשמים בדים נוספים המשמשים לייצור
מרקיזה בד דראלון ושמשונית.

2 + 6 =

פתיחה וסגירת מרקיזה באופן חשמלי

סוככים חשמליים שונים מסוככים ידניים וזאת ניכר בנוחיות השימוש המשפיעה על איכות החיים והעבודה על בסיס יומיומי כמו כן מרקיזה חשמלית, אין ספק שהרבה יותר קל היום להשתמש במנועים חשמליים וכמעט בכל בית ו/או עסק אפילו הרמת תריסים נעשית בצורה קלה ונוחה ורובם עוברים לשיטה הזו.
גם בייצור מרקיזה היום מציעים את האופציה של פתיחה וסגירה חשמלית אך כמובן שהפונקציה הזו מייקרת את המוצר.

השקעה ברכישת מרקיזה חשמלית תהיה כדאית כאשר מתכוונים לעשות בה שימוש באופן קבוע על בסיס כמעט יומיומי אך אם ידוע שהמרקיזה תישאר במצב פתוח לאורך זמן והסגירה תעשה לעתים רחוקות יחסית לא תמיד כדאי יהיה להשקיע על מנוע חשמלי, במקרה כזה מספיקה מרקיזה ידנית ושוב הכל תלוי בתכיפות של פתיחה וסגירת המרקיזה.

סוגי מרקיזות ודוגמאות

מרקיזה למרפסת בית ו/או דירה בבניין משמשת להצללה מפני השמש והגנה מפני גשמים
לקיחת מידות לייצור נעשית על ידינו בצורה מקצועית ומדויקת תוך התאמה לשטח המיועד להתקנת המרקיזה
במרפסת שמש ובמרפסת כביסה בדרך כלל משאירים את המרקיזה במצב קבוע כשהיא פתוחה אך שוב תלוי לאיזה מטרה המרקיזה תשמש.

מאחר וישנם מקרים בהם המרקיזה מיועדת לשימוש במרפסת שמש בלבד מכאן שפתיחה וסגירה תהיה לעתים קרובות יותר וזאת כיון שבימים של שמש חורפית נעימה נרצה לסגור את המרקיזה , ובימים של עונות מעבר גם נעדיף להשאירה במצב סגור וליהנות ממשב רוח במרפסת ואילו בימי הקיץ החמים שאורכים מספר חודשים נשאיר במצב פתוח.

לכן לפני שמזמינים צריך לחשוב על תכיפות השימוש בפתיחה וסגירה ועד כמה כדאי להשקיע.

מרקיזה למסעדה ולכל עסק אחר גם משמשת פתרון הצללה וקירוי וכאמצעי פרסום כאשר מזמינים עיצוב גרפי על הבד עם שם ולוגו בית העסק, בד המרקיזה איכותי ועמיד בתנאים שונים לזמן ממושך ניתן להחליף בד כל כמה שנים וכן לחדש את העיצוב הגרפי מדי פעם.

המומלץ ביותר הוא להתקשר אלינו למרכז הישראלי לסוככים, ולתאם פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות עם איש מקצוע שיוכל לקחת מידות מדויקות, לבחון את שטח ההתקנה ובכך להציע את המרקיזה המתאימה לשטח שייתן מענה אופטימלי לצורך.

נושאים נוספים מעניינים:

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

דילוג לתוכן